Z8F021AQB020SG
Part number:
Z8F021AQB020SG
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Speed
20MHz
Data Converters
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V