Z8F011AQB020EG
Part number:
Z8F011AQB020EG
Description:
IC MCU 8BIT 1KB FLASH 8QFN
Encapsulation:
Tray
Surface Mount
Speed
20MHz
Data Converters
Operating Temperature
-40°C ~ 105°C (TA)
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
2.7V ~ 3.6V