MPC866TCVR100A
Part number:
MPC866TCVR100A
Description:
IC MPU MPC8XX 100MHZ 357BGA
Operating Temperature
-40°C ~ 100°C (TA)
Voltage - I/O
3.3V
Speed
100MHz