MPC857DSLCVR66B
Part number:
MPC857DSLCVR66B
Description:
IC MPU MPC8XX 66MHZ 357BGA
Voltage - I/O
3.3V
Speed
66MHz
Co-Processors/DSP
Communications; CPM
Supplier Device Package
357-PBGA (25x25)
Operating Temperature
-40°C ~ 115°C (TA)