MCF5475VR200
Part number:
MCF5475VR200
Tray
Total price
200
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temperature
0°C ~ 70°C (TA)
Speed
200MHz
Voltage - Supply (Vcc/Vdd)
1.43V ~ 1.58V